Bandits

Bandits (2001)

Director : Barry Levinson
Scriptwriter : Harley Peyton
Production : Metro Goldwyn Mayer
Cast : Bruce Willis (Joe Blake), Billy Bob Thornton (Terry Collins), Cate Blanchett (Kate Wheeler), Troy Garity (Harvey Pollard), Stacey Travis (Cloe Miller), Azura Skye (Cheri)
Release date : 14 Dec 2001
Genre : Crime / Romance / Comedies / Drama
Duration : 2 hr, 2 Dakika
Country : United States
Website :

Movie Synopsis

Joe Blake (Bruce Willis) ve Tery Collins (Bill Bob Thornton) banka hırsızı ve kaçaktırlar. Nihai amaçları bir seri soygundan sonra emekli olmak ve güneye gidip yerleşmektir. Dayanılmaz Joe ve sakar ortağı Terry bir anda ülkenin en ünlü hırsızları olurlar. Oregon'dan California'ya tüm bankaların kabusudurlar. Aynı zamanda halkın da sevgilisi. Onların bu kadar meşhur olmalarının sebebi soygunlarında kullandıkları sıradışı yöntemdir. Soygun sonrasında Kate Wheelar (Cate Blachett), sakar Terry'e çarpar ve hep birlikte kaçarlar. Kate Wheelar'la karşılaştıklarında işler biraz karışmaya başlar; çünkü Kate sıradan hayal kırıklıkları ile dolu bir yaşamı olan sıradan bir ev kadınıdır.

Birlikte kaçmak zorunda kaldıklarından kadın da onlara katılır ve takımın bir üyesi olur. Hatta o bile bu arada birşeyler çalar: Onların kalbini. Her iki kahramanımız da Kate'e aşık olur. Kate de bunu hisseder fakat Joe ve Terry tek başlarına ideal bir sevgili adayı olmaktan çok uzaktırlar. İkisi biraraya geldiklerinde ise harika bir erkek oluşturmaktadır.

Trailer of Bandits

Watch the trailer and videos of the movie here :

Visitor revies